Kargo işlemleri

- Tüm Kargo Gönderimleri 100 TL üzeri alışverişlerde Ücretsizdir.

- Ürününüz kargoya verildikten sonra ARAS KARGO takip numarası işlenip tarafınıza e-posta/SMS yolu ile bilgilendirme yapılacaktır.

- Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan ARAS KARGO ile gönderimler yapılmaktadır.

- Gönderimlerimizden 100 TL üzeri alışverişlerde ücret alınmamakta ve de ancak 100 TL altı alışverişlerde Anlaşmalı oldugumuz kargo firmasının fiyatı yansımaktadır.

-Sipariş verdiğiniz ürünler CUMARTESİ VE PAZAR HARİÇ HAFTA İÇİ 1-3 iş günü saat: 17:00'e kadar ARAS KARGO'ya teslimatı yapılır. 

- Kargoya teslim edilen ürünlerin tarafınıza ulaşması sürecinde, Bulunmuş olduğunuz İl veya İlçenin mesafesine göre teslimat süresi değişmektedir.

- Sipariş verdiğiniz ürünlerin takip numarası e-mailinize gönderilecektir. Size gelen gönderi kodunu aras kargo web sitesini kullanarak kargom nerede kısmından sorgulayabilirsiniz. Sorgulama yapacağınız adresi : http://www.araskargo.com.tr/web_18712_1/index.aspx Ayrıca Size gelen E-maildeki Aras kargo logosuna tıklayarakda otomatik yönlendirme yapilir.

SEPETİM

Alışveriş Sepetiniz Boş

Alışveriş sepetine henüz ürün eklemedin. Alışverişe kaldığın yerden devam edebilir ya da bütün ürünlerimize göz atabilirsin.